Punschmuggar silver

Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver
Punschmuggar silver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PUNSCHMUGGAR, 8 st, silver, CGH, 1900-talets mitt, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm, vikt ca 337 g

Bruksslitage

879803

2021-02-24