Mackintosh Hill House 1 Chair

Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair
Mackintosh Hill House 1 Chair

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

CHARLES RENNIE MACKINTOSH, "Hill House 1 Chair", stol, Italien, 1980-tal, Cassina, svartlackerad, sitthöjd 45, höjd 140 cm

Smärre slitage

879805

2021-02-23