Skålar 2 st sterlingsilver

Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver
Skålar 2 st sterlingsilver

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLAR, 2 st, sterlingsilver, varav en Finland 1973, samt en skål på fötter, stämplad S 830, diameter ca 10,5 resp 12,5 cm, höjd ca 6 cm, totalvikt ca 240 g

Bruksslitage, smärre repor

879811

2021-02-24