Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅLAR, 2 st, sterlingsilver, varav en Finland 1973, samt en skål på fötter, stämplad S 830, diameter ca 10,5 resp 12,5 cm, höjd ca 6 cm, totalvikt ca 240 g
Bruksslitage, smärre repor
879811
2021-02-24
Gör en kostnadsfri värdering här