Klubbat för:
5 200 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
PETER DAHL (1934-2019): "Danstillställning i det Kejserliga Palatset i Caribanus", signerad Peter Dahl, 159/375, färglitografi, bladmått ca 58x40 cm
Zustandsbeschreibung
879812
2021-02-23
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner