Peter Dahl färglitografi

Peter Dahl färglitografi
Peter Dahl färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

PETER DAHL (1934-2019): "Danstillställning i det Kejserliga Palatset i Caribanus", signerad Peter Dahl, 159/375, färglitografi, bladmått ca 58x40 cm

Zustandsbeschreibung

879812

2021-02-23