Barskåp 1900-tal
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BARSKÅP, 1950/60-tal, fanérat i mahogny, invändigt med hyllinredning, belysning samt speglar, mässingdetaljer, höjd ca 93, 64x45 cm
Bruksslitage, ställvis repor, märken, nyckel saknas, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
879818
2021-02-25