Barskåp 1900-tal

Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal
Barskåp 1900-tal

Klubbat för:

1 400 SEK

2 000 SEK

BARSKÅP, 1950/60-tal, fanérat i mahogny, invändigt med hyllinredning, belysning samt speglar, mässingdetaljer, höjd ca 93, 64x45 cm

Bruksslitage, ställvis repor, märken, nyckel saknas, belysningen ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

879818

2021-02-25