Piedestaler 2 st

Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st
Piedestaler 2 st

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PIEDESTALER, ett par, 1920/30-tal, art deco, träskuren dekor, delvist förgylld, höjd ca 107, diameter 20 cm

Åldersrelaterat slitage, förlusst av förgyllning samt slitage

879831

2021-02-25