Marmorbord 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARMORBORD, 1900-talets andra hälft, höjd ca 53, 142x82 cm

Bruksslitage

879833

2021-02-25