Karl Tirén

Karl Tirén
Karl Tirén
Karl Tirén
Karl Tirén
Karl Tirén
Karl Tirén

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL TIRÉN (1869-1955): Fjällandskap i höstskrud, signerad och daterad Tirén 1947, olja på duk, ca 54x81 cm

Reva/hål

879835

2021-02-23