Klubbat för:
7 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVVAS, Kina, 1900-tal, polykromt handmålad dekor med figurscener, höjd ca 59 cm
Visst slitage
879837
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här