Golvvas från Kina

Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina
Golvvas från Kina

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVVAS, Kina, 1900-tal, polykromt handmålad dekor med figurscener, höjd ca 59 cm

Visst slitage

879837

2021-02-25