Mart Org oljemålning

Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning
Mart Org oljemålning

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MART ORG (född 1935): Landskapsmotiv, singnerad och daterad Mart Org 1967, olja på duk, ca 100x94 cm

879838

2021-02-25