Snurrpall 1800-tal

Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal
Snurrpall 1800-tal

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRPALL, bemålad, 1800-talets slut, nyrenässans, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm dock höj- och sänkbar

Krön med lagning, senare bemålning, bruksslitage

879850

2021-02-23