EDNA MARTIN

EDNA MARTIN
EDNA MARTIN
EDNA MARTIN
EDNA MARTIN
EDNA MARTIN
EDNA MARTIN

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EDNA MARTIN, textiltavla, monogramsignerad EM, daterad 1945, 18x20 cm ca

879856

2021-02-25