Leksakståg

Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg
Leksakståg

Klubbat för:

350 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

LEKSAKSTÅG, 1900-talets mitt, litograferad plåt, Tyskland samt England, betsående av 2 lok, samt tre vagnar,

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, bucklor förekommer

879860

2021-02-25