Klubbat för:
350 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
LEKSAKSTÅG, 1900-talets mitt, litograferad plåt, Tyskland samt England, betsående av 2 lok, samt tre vagnar,
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, bucklor förekommer
879860
2021-02-25
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner