Henrik Allert

Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert
Henrik Allert

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

HENRIK ALLERT, skulptur, stengods, Rörstrand signerad samt numrerad 9/30, höjd 16 cm

Krackelyr

879861

2021-02-25