Adolf Babel bestickuppsättning Kievari
Klubbat för:
60 EUR
Utropspris
150 EUR
ADOLF BABEL, BESTICKUPPSÄTTNING, 47 delar, "Kievari", Hackman Finland 1970-tal,
10 st knivar, 7 st gafflar, 11 st skedar, 6 st biffknivar, 9 st teskedar, 4 st cocktailskedar
Bruksslitage. Repor.
879876
2021-02-21