Adolf Babel bestickuppsättning Kievari

Klubbat för:

60 EUR

Arviointi

150 EUR

Kuvaus

ADOLF BABEL, BESTICKUPPSÄTTNING, 47 delar, "Kievari", Hackman Finland 1970-tal,
10 st knivar, 7 st gafflar, 11 st skedar, 6 st biffknivar, 9 st teskedar, 4 st cocktailskedar

Kuntoraportti

Bruksslitage. Repor.

879876

Päivämäärä:

2021-02-21