Pontiac Hydraulica 20 Armbandsur
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PONTIAC, Hydraulica 20, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, kronor med monogram, serie nr. 1071139, kaliber ETA 2452, diam ca 36 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
879880
2021-02-28