Pontiac Hydraulica 20 Armbandsur

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PONTIAC, Hydraulica 20, armbandsur, 1960-tal, automatiskt urverk, stål, plexiglas, datum, kronor med monogram, serie nr. 1071139, kaliber ETA 2452, diam ca 36 mm

Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

879880

2021-02-28