Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
LISA JONASSON (född 1978): "Vägra parmiddag - Rädda individen", 2003, signerad och numrerad på baksidan Lisa Jonasson 17/40, färgserigrafi, ca 100x70 cm
Ej examinerad ur ram
879884
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här