Lisa Jonasson Vägra Parmiddag

Lisa Jonasson Vägra Parmiddag
Lisa Jonasson Vägra Parmiddag
Lisa Jonasson Vägra Parmiddag
Lisa Jonasson Vägra Parmiddag

Klubbat för:

17 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LISA JONASSON (född 1978): "Vägra parmiddag - Rädda individen", 2003, signerad och numrerad på baksidan Lisa Jonasson 17/40, färgserigrafi, ca 100x70 cm

Ej examinerad ur ram

879884

2021-02-21