Manolo Blahnik Floral Cuff

Manolo Blahnik Floral Cuff
Manolo Blahnik Floral Cuff
Manolo Blahnik Floral Cuff
Manolo Blahnik Floral Cuff
Manolo Blahnik Floral Cuff
Manolo Blahnik Floral Cuff

Klubbat för:

400 SEK

800 SEK

MANOLO BLAHNIK, Floral Cuff, bijoux, stel öppen armring, floralt textilt dekorband, stämpelmärkt i godset, bredd ca 4 cm, diam ca 6 cm, box original medföljer

Fint skick. Obetydligt slitage. Box med stötskador.

879885

2021-02-28