Superellips matbord
2021-02-21
879888
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, kant i aluminium, vit laminatskiva, höjd ca 72, 150x100 cm
Bruksslitage, repor, undersida med färgbortfall