Superellips matbord

Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord
Superellips matbord

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Superellips", matbord, Fritz Hansen, Danmark, kant i aluminium, vit laminatskiva, höjd ca 72, 150x100 cm

Bruksslitage, repor, undersida med färgbortfall

879888

2021-02-21