Bergboms golvlampor

Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor
Bergboms golvlampor

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERGBOMS, golvlampor, 2 st snarlika, 1960-tal, mässing, modell G 100 resp G 090, höjd inkl. skärmar 130 cm

Bruksslitage

879893

2021-02-21