Alexander Alkhovski oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALEXANDER ALKHOVSKI (1947): "Maler und Natur", signerad Alkhovski, olja på duk, ca 100x95 cm, oramad

879897

2021-02-21