Plafond

Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond
Plafond

Klubbat för:

900 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

PLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, halvopakt glas, upphängning i mässing, höjd ca 17, diameter 17 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Zustandsbeschreibung

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

879915

2021-02-21