Plafond
Klubbat för:
900 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
PLAFOND, 1920/30-tal, 3 ljuspunkter, halvopakt glas, upphängning i mässing, höjd ca 17, diameter 17 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Zustandsbeschreibung
Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej
879915
2021-02-21