Gränna Tenn

Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn
Gränna Tenn

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUVERTTALLRIKAR, 6 st, ASSIETTER, 6 st, tenn, tot 12 st, stämplade Gränna, 1970-tal, diameter 27 resp. 20 cm

879916

2021-02-21