Bord supercirkel
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARNE JACOBSEN / BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Supercirkel", bord, Fritz Hansen, skiva i vit laminat med alumniumkant, underrede i förkromat stål samt fyrpassfot av borstad aluminium, etikettmärkt daterat 2010, höjd ca 72, diameter 75 cm
Bruksslitage, skiva med repor
879917
2021-02-21