Bord supercirkel

Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel
Bord supercirkel

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARNE JACOBSEN / BRUNO MATHSSON / PIET HEIN, "Supercirkel", bord, Fritz Hansen, skiva i vit laminat med alumniumkant, underrede i förkromat stål samt fyrpassfot av borstad aluminium, etikettmärkt daterat 2010, höjd ca 72, diameter 75 cm

Bruksslitage, skiva med repor

879917

2021-02-21