Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FRED ANDERSSON (1921-1989): Komposition, signerad och daterad Fred Andersson -67, olja på duk, ca 50x55 cm
879920
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här