Soffbord teakfanér

Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér
Soffbord teakfanér

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, 1960/70-tal, teakfanér, höjd ca 51, 160x59 cm

Slitage, skador, fläckar

879921

2021-02-24