Mössor

Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor
Mössor

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MÖSSOR, svenska, 4 st, m/1930, för Flygvapnet

PROVENIENS
Ernst von der Lancken (1910-1941)

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Bruksslitage

879937

2021-02-21