Gagneau bordslampa Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GAGNEAU, bordslampa, Frankrike, Paris, 1800-talets slut, porslin glaserat i brunt monterad med beslag i förgylld brons, hänklar i form av ringförsedda lejonmaskaroner, märkt GAGNEAU 115 R. LAFAYETTE, höjd inkl. skärm 73 cm
Fungerar vid test
879944
2021-02-21