Hyllsystem Poul Cadovius
Klubbat för:
16 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, teakfanér, bestående av 7 väggskåp, ca 80x28-37 cm, 7 stänger, höjd ca 183-198 cm, 23 hyllplan, ca 80x20-30 cm
Skador, slitage, märken, slitage
SAV garanterar ej att alla skruvar mm finns
879945
2021-02-24