Hyllsystem Poul Cadovius

Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius
Hyllsystem Poul Cadovius

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUL CADOVIUS, hyllsystem, "System Royal", 1960-tal, teakfanér, bestående av 7 väggskåp, ca 80x28-37 cm, 7 stänger, höjd ca 183-198 cm, 23 hyllplan, ca 80x20-30 cm

Skador, slitage, märken, slitage
SAV garanterar ej att alla skruvar mm finns

879945

2021-02-24