Etagebord

Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord
Etagebord

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

800 SEK

ETAGEBORD, sekelskiftet 18/1900, svarvade hörnpelare/ben, fanerat i mahogny, höjd ca 75, 54x34 cm

mindre avslag och repor

879959

2021-02-25