Carl Malmsten "Ovalen"

Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten
Carl Malmsten

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL MALMSTEN, bord, "Ovalen", Åfors möbelfabrik, vitlackerat, stämpelmärkt undertill, längd 120, bredd 86, höjd ca 61,5 cm

Slitage, fläckar, repor

879963

2021-02-25