Klubbat för:
2 000 SEK
1 500 SEK
CARL BÜCSH, ljusstake, silver (750), Tyskland, Hannover, 1800-tal, senbarockstil, graverad med vapensköld, höjd 18 cm
Saknar fyllning samt manschett, bruksslitage
879966
2021-02-21