Carl Büsch ljusstake i silver

Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver
Carl Büsch ljusstake i silver

Klubbat för:

2 000 SEK

1 500 SEK

CARL BÜCSH, ljusstake, silver (750), Tyskland, Hannover, 1800-tal, senbarockstil, graverad med vapensköld, höjd 18 cm

Saknar fyllning samt manschett, bruksslitage

879966

2021-02-21