Tord Björklund karmstolar "Klinte"

Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar
Tord Björklund karmstolar

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med skinn, sitthöjd ca 38, bredd 65 cm

Bruksslitage, fläckar, foder på en fåtölj med kraftigt slitage

879972

2021-02-25