Tord Björklund karmstolar "Klinte"
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORD BJÖRKLUND, karmstolar 1 par "Klinte" för IKEA, 1900-talets senare del, stomme av förkromat stålrör, sits rygg och armstöd klädda med skinn, sitthöjd ca 38, bredd 65 cm
Bruksslitage, fläckar
879973
2021-02-25