Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
PIGTITTARE, 1800-talets slut, valnöt, vertikalt samt horrisontalt justerbar spegel, höjd ca 72, 53x25 cm
Fanerskador, bruks och åldersrelaterat slitage
879980
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här