Pigtittare

Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare
Pigtittare

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PIGTITTARE, 1800-talets slut, valnöt, vertikalt samt horrisontalt justerbar spegel, höjd ca 72, 53x25 cm

Fanerskador, bruks och åldersrelaterat slitage

879980

2021-02-25