Oljemålning

Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning
Oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OKÄND KONSTNÄR, Venedig, olja på duk, 1800-tal, ej signerad, 40 x 52 cm.

Krackelyr, retuscher.

879987

2021-03-01