Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Visingsö", soffa, 3-sits, stomme i bemålat trä, textilklädsel, längd ca 200 cm, djup 70, sitthöjd 40 cm
Stötmärken och repor, bruks och åldersrelaterat slitage
879988
2021-02-25
Gör en kostnadsfri värdering här