Gunilla Allard Sahara 1 par fåtöljer
Klubbat för:
10 500 SEK
Arviointi
10 000 SEK
Kuvaus
GUNILLA ALLARD, "Sahara", fåtöljer, 1 par, armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, ett armlän med repor
879993
Päivämäärä:
2021-02-21