Gunilla Allard Sahara 1 par fåtöljer

Klubbat för:

10 500 SEK

Arviointi

10 000 SEK

Kuvaus

GUNILLA ALLARD, "Sahara", fåtöljer, 1 par, armlän i valnöt, stomme i förkromat stål, skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage, ett armlän med repor

879993

Päivämäärä:

2021-02-21