Fåtölj

Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj
Fåtölj

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets slut, stomme i järn, klädd med koskinn, sitthöjd ca 46 cm

Lös i sitsen, slitage, ställvis mer på kanterna på sitsen

880000

2021-02-26