Skåp
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅP, buffé,1920-tal, bonad björkfanér, med balusterformade ben, skuren dekor, två dörrar, invändigt med tre lådor på en sida, ett hyllplan på andra sidan, höjd ca 77cm 165x55 cm
Bruks- samt åldersrelaterat slitage med repor och avskavningar. Ena bakstycket fattas.
Nyckel finns.
880011
2021-02-27