Bengt Lindström litografi

Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi
Bengt Lindström litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad samt numrerad 54/125 litografi, ca 65x45 cm

880013

2021-02-25