Ulf sjöstedt
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ULF SJÖSTEDT (1935-2009), portfolio med fotografier, signerade, daterade -76 och numrerade 11/30, "Ett hjul en gång", "Tillbommat", "Lagad", "Tecken" samt "Låst", 40x30 cm.
Smärre slitage.
880014
2021-02-21